Szkolenie pokazowe

Jak uczyć biznesu praktycznie?
Tworzenie wirtualnego biznesplanu

28/10/2020
środa 17:00 – 18:00

Wypełnij formularz, by zarejestrować się na szkolenie pokazowe, podczas którego poznasz Branżowe Symulacje Biznesowe – Planowanie biznesu

Poznaj symulację, która pomoże uczniom i studentom zaplanować biznes w wybranej branży. Od stworzenia wirtualnego biznesplanu do rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej.

Szczegóły dot. szkolenia oraz egzaminu zostaną przesłane na podany adres e-mail.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Pitura – Trener Branżowych Symulacji Biznesowych Revas.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Informujemy, że dane wskazane w formularzu są przekazywane dobrowolnie. Administratorem danych osobowych jest Revas sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrzesława Romańczuka 3, 35-302 Rzeszów.

Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz usunięcia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w webinarze. Więcej informacji: Polityka prywatności.