Marketing manager / Growth manager

Rzeszów
oferta ważna do 30/06/2023

Revas to spółka technologiczna z branży edtech, która od 7 lat wdraża autorskie oprogramowanie do nauki zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej – Branżowe Symulacje Biznesowe.

Nazwa naszej spółki – Revas – pochodzi z języka esperanto i oznacza „marzenie”. Od zawsze, naszym marzeniem była zmiana tradycyjnych (=nudnych) zajęć z przedsiębiorczości w intrygującą przygodę z biznesem. W związku z tym stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju, innowacyjne narzędzie do prowadzenia biznesu w wirtualnym świecie. Dzięki symulacjom gracze stają się menedżerami wirtualnych firm i konkurują ze sobą nawzajem o klientów.
Symulacje, które dostarczamy do szkół i uczelni w Polsce i za granicą, zostały docenione przez m.in. Deloitte, Microsoft oraz Education Alliance Finland. Dynamicznie rozwijamy się nie tylko na rynku edukacyjnym, ale również w świecie biznesu, gdzie prowadzimy szkolenia m.in. dla dużych światowych banków. Aktualnie dostarczamy nasze oprogramowanie do ponad 800 szkół i uczelni na całym świecie, a z symulacji korzystają uczniowie i studenci m.in. z USA, Australii, Anglii, Francji czy Omanu.
Chcesz zrealizować swoje marzenie o ciekawej i rozwijającej pracy? Chcesz z nami zmieniać edukację przedsiębiorczości? Dołącz do naszego zespołu!