Specjalista ds. sprzedaży – rynek polski

Rzeszów
oferta ważna do 28/08/2020

Revas to prężnie rozwijający się startup edukacyjny. Sama nazwa naszego startupu pochodzi z języka esperanto, a znaczenie słowa to „marzenie”. Od zawsze, naszym marzeniem była chęć zmiany nie zawsze ciekawych zajęć z przedsiębiorczości w intrygującą przygodę z biznesem. Dlatego stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju, innowacyjne narzędzie do prowadzenia biznesu w wirtualnym świecie. Dzięki symulacjom gracze stają się menedżerami wirtualnych firm i konkurują ze sobą nawzajem o klientów wybranej branży lub branży w której się kształcą.

Symulacje, które dostarczamy do szkół i uczelni w Polsce i za granicą zostały docenione przez Microsoft, Education Alliance Finland, Ministerstwo Edukacji Naradowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolenictwa Wyższego w Polsce. Dynamicznie rozwijamy się nie tylko na rynku edukacyjnym, ale również w świecie biznesu, gdzie prowadzimy szkolenia m.in. dla dużych światowych banków.
Chcesz zrealizować swoje marzenie o ciekawej i rozwijającej pracy? Chcesz z nami zmieniać polską edukację w zakresie przedsiębiorczości? Dołącz do naszego zespołu!