PRZEMYSKIE
MŁODZIEŻOWE
MISTRZOSTWA
MENEDŻERSKIE

O konkursie

Rozpoczynamy 2. edycję konkursu ekonomicznego Przemyskie Młodzieżowe Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z Przemyśla, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu. Podczas rozgrywki eliminacyjnej 2-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych Biur podróży.

Przez ponad miesiąc uczestnicy będą podejmować realistyczne decyzje biznesowe w ramach których zadecydują m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach. Na zwycięzców czekają cenne nagrody w postaci laptopów, tabletów i smartfonów!

Harmonogram konkursu

 • 20.03 - 07.04.2023

  1

  Rekrutacja uczestników

 • 09.04.2023

  Wyniki rekrutacji

  2

  09.04.2023

 • 13.04 - 14.04.2023

  3

  Szkolenie nauczycieli

 • 17.04 - 21.05.2023

  Rozgrywka eliminacyjna

  4

  17.04 - 21.05.2023

 • 26.05.2023

  5

  Wyniki i rozdanie nagród

Wyniki

Kliknij w przycisk i sprawdź listę zakwalifikowanych szkół.

Wykorzystywane symulacje

Branżowa Symulacja Biznesowa “Biuro podróży” to możliwość wcielenia się w rolę współwłaściciela biura podróży i podejmowania realnych decyzji biznesowych. To sposób na bardzo praktyczne zajęcia. Uczestnicy naszych gier ekonomicznych podkreślają, że znaczenie ułatwiają one zrozumienie zasad biznesu. Więcej…

Biuro podróży

Materiały

Regulaminu konkursu

Dokument zawiera szczegółowe informacje dot. konkursu Przemyskie Młodzieżowe Mistrzostwa Menedżerskie.

Formularz zgłoszeniowy

Dokument zawiera formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela i uczniów

Harmonogram rund decyzyjnych

Dokument zawiera szczegółowy harmonogram decyzji, które należy podjąć w trakcie konkursu Przemyskie Młodzieżowe Mistrzostwa Menedżerskie.

Video instrukcja – Biuro podróży

Pod przyciskiem znajdują sie przekierowanie do kanały Youtube, na którym znajdują się viedo instrukcje do symulacji Biuro podróży.

Instrukcja obsługi – Biuro podróży

Dokument zawiera instrukcję obsługi do branżowej symulacji biznesowej Biuro podróży.

Organizatorzy

Informacje o Konkursie​

Przemyskie Młodzieżowe Mistrzostwa Menedżerskie są realizowane w ramach projektu „Razem zmieniamy Przemyśl” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, realizowanego na podstawie umowy zawartej przez Gminę Miejską Przemyśl z Ministrem Funduszy i Polityki Regionalnej.
W ramach projektu „Razem zmieniamy Przemyśl” Zamawiający odpowiada za realizację dwóch przedsięwzięć: „Przedsiębiorczy Przemyśl” oraz „Razem wspieramy lokalny biznes”, które realizuje na podstawie umowy partnerskiej zawartej z Gminą Miejską Przemyśl.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z organizatorami!

Kamil Wierciński
E-mail
Telefon
Wojciech Pitura
E-mail
Telefon