Symulacje dla szkoły, uczelni, biznesu

Branżowe Symulacje Biznesowe – Zarządzanie firmą to narzędzie przeznaczone do nauki biznesu i zarządzania. W ramach symulacji uczestnicy podejmują realne decyzje biznesowe zarządzając wirtualnym przedsiębiorstwem doświadczając biznesu m.in.: tworzą stanowiska pracy, zatrudniają pracowników, ustalają wynagrodzenia, kupują sprzęt, inwestują w reklamę tradycyjną oraz internetową, ustalając ceny.


Branżowe Symulacje Biznesowe – Planowanie biznesu przeznaczone do edukacji w zakresie planowania własnego biznesu w różnych branżach. W ramach symulacji uczestnicy stają sprzed wyzwaniem zaplanowania swojej w firmy w jednej z wielu branż.


Branżowe Symulacje Biznesowe – Zarządzanie projektami przeznaczone do nauki zarządzania projektami. W ramach symulacji uczestnicy stają się Projekt Menedżerami i podejmują realistyczne decyzje związane z prowadzeniem projektu w firmie.

Branżowe Symulacje Biznesowe – Zarządzanie finansami osobistymi przeznaczone do nauki zarządzania finansami osobistymi. W ramach symulacji uczestnicy zarządzają własnym budżetem domowym podejmując realistyczne decyzje finansowe dostosowane do statusu społecznego gracza.

Przygotowaliśmy symulacje powiązane z różnymi branżami, aby gracze mogli zdobywać wiedzę i umiejętności podczas wirtualnej rozgrywki związanej z różnymi firmami.

Chcę porozmawiać o symulacjach