ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR „UCZ FINANSÓW OSOBISTYCH PRAKTYCZNIE”

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu zgłoszeniowym przez Revas Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie w celu uczestnictwa w webinarium „Ucz finansów osobistych praktycznie” w dn. 09.04.2024r.
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o bezpłatnych szkoleniach, konkursach, produktach oraz wydarzeniach organizowanych przez Revas Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Wiem, że udzielenie zgody jest dobrowolne.
  • Informujemy, że dane wskazane w formularzu są przekazywane dobrowolnie. Administratorem danych osobowych jest Revas Sp. z o.o. Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz usunięcia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w webinarze. Więcej informacji: Polityka prywatności
  •