Szkolenie pokazowe

Jak uczyć biznesu praktycznie?
Zarządzanie wirtualną firmą

28/09/2021
wtorek 18:00 – 18:45

Wypełnij formularz, by zarejestrować się na szkolenie pokazowe, podczas którego poznasz Branżowe Symulacje Biznesowe – Zarządzanie firmą.

Podczas szkolenia pokażemy jak zderzyć teorię z praktyką! Poznasz symulację, w której uczniowie i studenci wcielają się w rolę menedżerów i podejmują realne decyzje biznesowe w wirtualnym przedsiębiorstwie.

Szczegóły dot. szkolenia zostaną przesłane na podany adres e-mail.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Pitura – Trener Branżowych Symulacji Biznesowych Revas.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

    Informujemy, że dane wskazane w formularzu są przekazywane dobrowolnie. Administratorem danych osobowych jest Revas sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Popiełuszki 26c, 35-328 Rzeszów.

    Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz usunięcia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w webinarze. Więcej informacji: Polityka prywatności.