Szkolenie certyfikujące – Branżowe Symulacje Biznesowe Zarządzanie firmą
- Wybrane efekty uczenia się:
- rozumie powody rozpoczęcia działalności gospodarczej
- zna obszary związane z działalnością gospodarczą, tj. HR, zasoby, finanse, marketing
- analizuje strukturę przychodów i kosztów
- rozumie zasadę równowagi rynkowej i reaguje na zmiany popytu
- prognozuje przepływy pieniężne
- współpracuje z innymi
- podejmuje decyzje, analizuje i koryguje działania
- planuje i organizuje procesy pracy
- dostrzega związki przyczynowo-skutkowe
- interpretuje tabele i wykresy
- Wstępne wymagania wobec uczestników:
Przed przystąpieniem do praktycznej części szkolenia każdy uczestnik powinien zapoznać się z materiałami e-learningowymi oraz zaliczyć egzamin. - Czas trwania i forma kształcenia:
3h – formuła warsztatu online
- Zarys programu nauczania
- Wprowadzenie do tematyki działalności gospodarczej
- Podejmowanie decyzji z zakresu zakupu stanowisk pracy i organizacji oferty
- Wybór banku i biura rachunkowego
- Ustalenie oferty, zakup sprzętu, zatrudnienie pracowników, zakup zasobów
- Wybór dostawców, ustalenie strategii cenowej
- Analiza feedbacku rynkowego
Informacja o kadrze trenerskiej?
Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Revas sp. z o.o., Wiceprezes Fundacji Przedsiębiorczości Revas, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wykładowca WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Certyfikowany trener symulacji biznesowych, który od 13 lat prowadzi lekcje, zajęcia, szkolenia z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla uczniów, studentów, pracowników firm. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu gier decyzyjnych/symulacji biznesowych dla uczniów i studentów. Jest autorem lub współautorem takich symulacji jak Warsztat samochodowy, Biuro podróży, Serwis IT, Salon fryzjerski, Firma transportowa, Salon kosmetyczny, Wirtualny Oddział, Wirtualna klinika, Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne czy Wirtualny Doradca. Były członek Komitetu Inwestycyjnego funduszu seed capital Innofund oraz były przewodniczący rad nadzorczych Lamode sp. z o.o. oraz Mobitouch sp. z o.o.. Doktorant Szkoły Głównej Handlowej. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2® Foundation.
Współwłaściciel i wiceprezes zarządu Revas sp. z o.o. Posiada 13-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i zajęć dydaktycznych dot. m.in. zarządzania, marketingu, przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej. Współautorka programów szkoleniowych dla firm z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi m.in. symulacji biznesowych.
Prezes zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Revas, której misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez działania edukacyjne oraz integracyjne dla nauczycieli, wykładowców, studentów, uczniów itp. Flagowymi projekty Fundacji to ogólnopolski konkurs Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie oraz Akademia Przedsiębiorczości dla nauczycieli.
Od ponad 10 lat zarządza krajowymi i międzynarodowymi projektami w zakresie szkoleń, tworzenia innowacyjnych programów, działań edukacyjnych skierowanych do pracowników, nauczycieli i młodzieży. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2® Foundation.
Ukończyła ekonomię w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie i filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka grywalizacji i wykorzystania gier w edukacji. Ukończyła szkolenie Gamification Uniwersytetu Pennsylwania z zakresu grywalizacji (wykorzystanie elementów gier m.in. w edukacji).
Doradca zarządu Revas sp. z o.o.. Od 3 lat prowadzi szkolenia certyfikujące dla kandydatów na Trenerów Branżowych Symulacji Biznesowych Revas. Autor kilku publikacji z dziedziny reklamy. Od 8 lat prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej, podstaw przedsiębiorczości, podstaw marketingu i ekonomii.
Współorganizator eventów edukacyjnych oraz społecznych, np. Manager Roku, Projekt START. Za swoją działalność wyróżniany przez Prezydenta Miasta Krakowa i Starostę Nowosądeckiego.
Absolwent studiów ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, administracji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz psychologii w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Pasjonat i entuzjasta praktycznego podejścia do nauki.
Uczestnik ma możliwość złożenia reklamacji w ciągu 7 dni od dnia zakończenia szkolenia w formie pisemnej lub maila na adres: kontakt@revas.pl. Reklamacje są rozpatrywane indywidualnie, w ciągu 14 dni od daty złożenia. Reklamacja może dotyczyć wyłącznie kwestii merytorycznych, dotyczących zakresu szkolenia, przygotowanych materiałów, zakresu informacji. Dotyczy to zarówno szkoleń o charakterze zamkniętym realizowanych na zlecenie, jak i szkoleń otwartych, w których uczestniczą indywidualne osoby. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Uczestnikowi przysługuje dogodna dla Uczestnika forma rekompensaty ustalona indywidualnie, o ile jej wartość nie przekracza wartości szkolenia. Reklamujący może domagać się: 1. bezpłatnego miejsca na szkoleniu o zbliżonej tematyce, 2. w przypadku szkoleń zamkniętych – powtórzenia szkolenia dla wszystkich uczestników z innym trenerem, 3. zwrotu kosztów usługi, wyłącznie w przypadku niestawienia się trenera lub odwołania szkolenia bez wcześniejszego powiadomienia uczestników z 3-dniowym wyprzedzeniem.