Ucz biznesu
praktycznie

Pozwól uczestnikom Twoich zajęć
zakładać i prowadzić wirtualne firmy
w wybranej branży.

Wypróbuj za darmo

Branżowe Symulacje Biznesowe

To gry edukacyjne, dzięki którym uczestnicy Twoich zajęć będą zakładać i prowadzić wirtualne firmy. Jak to działa w praktyce?

  • Dzielisz grupę na zespoły, które tworzą wirtualne przedsiębiorstwa.
  • Zespoły zarządzają firmami, podejmując realistyczne decyzje biznesowe.
  • Rywalizują o klientów z konkurencyjnymi firmami działającymi na tym samym rynku.
  • Analizują wyniki podjętych decyzji, stawiają tezy, wyciągają wnioski, rozwiązują problemy.

Tutaj nie ma jednej dobrej odpowiedzi, a każda gra to dla uczestników prawdziwy trening umiejętności przedsiębiorczych.

Dlaczego warto wdrożyć Branżowe Symulacje Biznesowe ?

Angażują i motywują na 120%
books
Rozwijają umiejętności pracy w zespole
Uczą podejmowania decyzji pod presją czasu
book
Pozwalają eksperymentować w bezpiecznym środowisku
Dostępne online 24/7
time
Dostępne w wielu branżach

Jak wdrożyć symulacje u siebie?

01
Rozmowa

Telefonicznie, mailowo lub na wideokonferencji rozmawiamy o symulacjach oraz Twoich potrzebach w zakresie ich wykorzystania.

02
Oferta

Przedstawimy Ci ofertę na dostęp do Branżowych Symulacji Biznesowych z podziałem na pakiety abonamentowe sugerując najlepszą możliwą opcję w kontekście Twoich potrzeb.

03
Działamy

W momencie podjęcia decyzji o współpracy przesyłamy formularz zamówienia, w którym podasz osoby do przeszkolenia i certyfikacji, branże z których będziesz korzystać w trakcie zajęć oraz dane do faktury.

04
Szkolenie

Zdalnie przeszkolimy wskazane osoby na certyfikowanych trenerów Branżowych Symulacji Biznesowych (czas trwania szkolenia to 3h) oraz uruchomimy dostęp do symulacji zgodnie z wybranym pakietem.

05
Wsparcie

Po szkoleniu będziemy dostępni dla Ciebie i Twoich kolegów i koleżanek prowadzących zajęcia z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych w celu zapewnienia wsparcia merytoryczno-technicznego. Jeżeli masz jakikolwiek problem z symulacją – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo (www.revas.pl/kontakt). Pomożemy we wszystkim.

Dołącz do korzystających

 
Logo ING
Logo Thinking Zone
Logo Wyższej Szkoły Europejskiej
Logo TEB Edukacja
Logo Kieleckiego Parku Technologicznego
credit agricole logo
Logo INPRO
edicon logo
Logo Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku
Logo Suwalskiego Parku Naukowo Technologicznego

Poznaj opinie o Branżowych Symulacjach Biznesowych

Dr hab. Magdalena Ślusarczyk

<img class="arrows_testimonial" src="/wp-content/uploads/2019/11/icon-opinion.png" alt="" width="30" height="25" />Symulacja "Biura podróży" jest przygotowana niezwykle starannie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb przedsiębiorców, bogatą bazą danych pracowników, których można zatrudnić i ofertą w dużym stopniu odzwierciedlającą realia polskiego rynku usług turystycznych. Nie zrezygnowałam z teoretycznego omówienia różnych zagadnień przedsiębiorczości, ale uzupełnianie ich udziałem w grze w moim przekonaniu zdecydowanie jest korzystne dla studentów i pozwala im zweryfikować posiadaną wiedzę. <div class="div_author_testimonial"> <div class="testimonial_name_surname">Dr hab. Magdalena Ślusarczyk</div> <div class="testimonial_name_school"><span class="span_name_school">Wykładowca</span> <span class="span_name_school">Uniwersytet Jagieloński w Krakowie</span></div> </div>

Daniel Bilbin

<img class="arrows_testimonial" src="/wp-content/uploads/2019/11/icon-opinion.png" alt="" width="30" height="25" />Od kilku tygodni mam przyjemność brać udział w symulacji biznesowej jako pracownik ING Banku. W związku z tym chciałbym podzielić się kilkoma spostrzeżeniami i propozycjami usprawnienia rozgrywki. Sam pomysł stworzenia takiej gry uważam za bardzo dobry i przydatny w sprawdzeniu oraz rozwoju swoich kompetencji organizacyjnych i zarządczych. Myślę, że mogą Państwo z powodzeniem myśleć o udostępnieniu w rozgrywce kolejnych rodzajów przedsiębiorstw. <div class="div_author_testimonial"> <div class="testimonial_name_surname">Daniel Bilbin</div> <div class="testimonial_name_school"><span class="span_name_school">ING Bank Śląski S.A. </span></div> </div>

Joanna Chylińska

<img class="arrows_testimonial" src="/wp-content/uploads/2019/11/icon-opinion.png" alt="" width="30" height="25" />Branżowe symulacje biznesowe to świetna forma przeprowadzenia lekcji pokazująca w praktyce jak wiele decyzji trzeba podejmować, jak wiele problemów rozwiązywać i o ilu sprawach pamiętać podczas prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Dodatkowo rywalizacja (ranking firm) zachęca uczniów do pracy i z przyjemnością i uśmiechami na twarzy zasiadają do kolejnych rund. <div class="div_author_testimonial"> <div class="testimonial_name_surname">Joanna Chylińska</div> <div class="testimonial_name_school"><span class="span_name_school">Nauczyciel</span> <span class="span_name_school">Pomorskie Szkoły Rzemiosł</span></div> </div>

Mateusz Ferfecki

<img class="arrows_testimonial" src="/wp-content/uploads/2019/11/icon-opinion.png" alt="" width="30" height="25" />Osobiście symulacja bardzo mi się spodobała. Jest to coś całkowicie innego niż na wszystkich pozostałych przedmiotach szkolnych. Moim zdaniem, takie zajęcia powinny pojawiać się w edukacji znacznie wcześniej, aby pokazać młodym ludziom inne możliwości i ogólne zasady funkcjonowania biznesu... <div class="div_author_testimonial"> <div class="testimonial_name_surname">Mateusz Ferfecki</div> <div class="testimonial_name_school"><span class="span_name_school">Uczeń/Przedsiębiorca</span> <span class="span_name_school">Zespół Szkół Łączności w Krakowie/Matezun.com </span></div> </div>

Karol Piotrowski

<img class="arrows_testimonial" src="/wp-content/uploads/2019/11/icon-opinion.png" alt="" width="30" height="25" />Symulacje są bardzo ciekawe. Idea bardzo mi się podoba. Faktycznie trzeba "liczyć się z pieniędzmi" podczas planowania całego miesiąca, co mocno zbliża do realiów. <div class="div_author_testimonial"> <div class="testimonial_name_surname">Karol Piotrowski</div> <div class="testimonial_name_school"><span class="span_name_school">Student</span> <span class="span_name_school">Uniwersytet Jagieloński w Krakowie </span></div> </div>

Docenili nas

Logo Microsoft
50 Technology Fast 50 2021 CE LAUREATE Deloitte
Logo Ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie
Logo Startup Europe Awards 2017
Logo Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Aktualności

Znamy zwycięzców międzynarodowego konkursu biznesowego University BOSS!

Po 5 tygodniach zaciętej rywalizacji, znamy najlepszych wirtualnych menedżerów w Europie, a są nimi: Członkowie zespołu FLYMANIA z Gruzińskiego Uniwersytetu Narodowego SEU, członkowie zespołu ULDUM z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz członkowie zespołu PEERS ze Szkoły Biznesowej EM Lyon we Francji. Gratulacje!

Finał III Warszawskich Mistrzostw Start – up Jump

Za nami III Warszawskie Mistrzostwa Start – up Jump! Po naprawdę zaciekłej rywalizacji, pierwsze miejsce zajął zespół uczniowski z XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. C. Norwida. Uczniowie wykorzystali swoje umiejętności menadżerskie podczas zarządzania wirtualną Agencją Interaktywną.

Revasówka – przedsiębiorcza prasówka | Styczeń 2022

Nowa dawka newsów dla nauczycieli i wykładowców! Sprawdź, co działo się w ostatnim miesiącu i zobacz proponowane inspiracje.